Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny internetowej. Służyć ma ona jako prezentacji możliwości naszej firmy i dać Państwu możliwość przybliżenia naszej działalności.

Firma Zakład Betoniarski Lech Trzos powstała w roku 1988 i od samego początku mieści się na dwuhektarowym terenie w Łomiankach Dolnych przy ul. Łużyckiej 38. Zatrudniamy ponad 30 osób przy produkcji związanej z wykorzystaniem betonu oraz betonowych materiałów budowlanych.

Właścicielem przedsiębiorstwa jest Lech Trzos, a firma jest w 100% firmą z kapitałem polskim.

Przedmiotem działalności firmy Zakład Betoniarski Lech Trzos jest produkcja wszelkiego rodzaju materiałów i elementów budowlanych opartych na bazie betonu. W naszym asortymencie znajdują się między innymi - beton towarowy w wielu rodzajach i odmianach, różnego rodzaju dodatki przyspieszające lub opóźniające proces wiązania się betonu, dodatki wodoszczelne oraz przeciwmrozowe, kręgi betonowe, bloczki betonowe, płytki chodnikowe, pokrywy na kręgi oraz szamba szczelne.

W naszym parku maszynowym znajduje się wiele profesjonalnych urządzeń - takich jak pompy do betonu, betonowozy oraz dysponujemy dużą ilością samochodów ciężarowych służących na potrzeby transportu materiałów budowlanych do naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się GALERIĄ zdjęć prezentujących naszą firmę.

W wypadku wszelkiego rodzaju uwag, pytań, wątpliwości - prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

Tel: - 22 751-38-90
Tel: - 88 751-38-90

Lub na adres emailowy -

Jeśli natomiast zechcecie Państwo skorzystać z naszej oferty - zapraszamy do odwiedzin naszego zakładu:

Biuro i punkt sprzedaży
Zakład Betoniarski Lech Trzos - zakład nr. 1
Ul. Łużycka 38.
05-092 Łomianki Dolne

Zakład Betoniarski Lech Trzos - zakład nr. 2 - wytwórnia elementów betonowych
ul. Byłych Więzniów Twierdzy Zakroczym 15
05-170 Zakroczym