Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny internetowej. Służyć ma ona jako prezentacji możliwości naszej firmy i dać Państwu możliwość przybliżenia naszej działalności.

Firma Zakład Betoniarski Lech Trzos powstała w roku 1988 i od samego początku mieści się na dwuhektarowym terenie w Łomiankach Dolnych przy ul. Łużyckiej 38. Zatrudniamy ponad 30 osób przy produkcji związanej z wykorzystaniem betonu oraz betonowych materiałów budowlanych.

Właścicielem przedsiębiorstwa jest Lech Trzos, a firma jest w 100% firmą z kapitałem polskim.

Przedmiotem działalności firmy Zakład Betoniarski Lech Trzos jest produkcja wszelkiego rodzaju materiałów i elementów budowlanych opartych na bazie betonu. W naszym asortymencie znajdują się między innymi - beton towarowy w wielu rodzajach i odmianach, różnego rodzaju dodatki przyspieszające lub opóźniające proces wiązania się betonu, dodatki wodoszczelne oraz przeciwmrozowe, belki stropowe, kręgi betonowe, bloczki betonowe, płytki chodnikowe, pokrywy na kręgi, pustaki betonowe, pustaki stropowe KERAMZYTOWE, oraz szamba szczelne.

W naszym parku maszynowym znajduje się wiele profesjonalnych urządzeń - takich jak pompy do betonu, betonowozy oraz dysponujemy dużą ilością samochodów ciężarowych służących na potrzeby transportu materiałów budowlanych do naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się GALERIĄ zdjęć prezentujących naszą firmę.

W wypadku wszelkiego rodzaju uwag, pytań, wątpliwości - prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

Tel: - 22 751-38-90
Tel: - 88 751-38-90

Lub na adres emailowy -

Jeśli natomiast zechcecie Państwo skorzystać z naszej oferty - zapraszamy do odwiedzin naszego zakładu:

Biuro i punkt sprzedaży
Zakład Betoniarski Lech Trzos - zakład nr. 1
Ul. Łużycka 38.
05-092 Łomianki Dolne

Zakład Betoniarski Lech Trzos - zakład nr. 2 - wytwórnia elementów betonowych
ul. Byłych Więzniów Twierdzy Zakroczym 15
05-170 Zakroczym